SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Ambassadors Football Camp Sv Urk 2018

Deze week is het dan zover. Van dinsdag 28 t/m vrijdag 31 augustus zal op sportpark De Vormt, net als voorgaande jaren het Ambassadors Football Camp weer van start gaan. Meer dan 110 kinderen hebben zich aangemeld en dit jaar is de aanmeldingslink stopgezet omdat er minder coaches beschikbaar waren dan voorgaande jaren.

Dit jaar zijn er ook weer een aantal buitenlandse coaches, ditmaal uit Ierland en Colombia. Op de eerste dag is er een bekende Freestyler aanwezig die zijn kunsten gaat vertonen, Joshua Agteres.  Het belooft weer een prachtige week te worden, met uiteraard veel plezier, aandacht voor het evangelie en karaktervorming.

Alle kinderen krijgen ook dit jaar weer een prachtig shirt. Flynth Adviseurs & Accountants en Brouwer Transport zijn ook dit waar weer de shirtsponsors.

Jullie allen worden namens Sv Urk een plezierige en leerzame week toegewenst.