SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Papier inzamelen? Kassa!

Zoals bekend zamelt SV URK voor het vierde jaar op rij maandelijks oud papier in voor de clubkas. Op een vrijdagmorgen lopen 2 vrijwilligers mee met de auto van ROVA om het verzamelde papier in de auto te laden. Wat levert dat nou eigenlijk op?

Die vraag is eigenlijk heel simpel te beantwoorden. De jaaropbrengst ligt zo rond de 4.000 Euro per jaar, afhankelijk van de wijk waarin je loopt. Als papierinzamelaar start je in Wijk "Oude Dorp" en per jaar schuif je een wijk op richting Tollebeek. Momenteel loopt SV URK in de 4e inzamelwijk. De komende 2 jaar wordt in de nieuwe wijken gelopen en stijgt de opbrengst nog iets verder.

Papierinzamelen is dus KASSA voor de clubkas! Doe je ook een keer mee? De informatie over data en hoe het werkt is te vinden op de website. Aanmelden kan via: 06-51239046 of via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.