SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


KPN, XS4ALL en Scarlet maken Glasvezelactie nog aantrekkelijker!

Onlangs is naar alle leden van SVU een brochure gestuurd over de Glasvezelactie met daarin inschrijfformulieren van alle deelnemende providers. De actie is destijds opgezet samen met Reggefiber die de club een bedrag heeft toegezegd voor elke nieuwe aansluiting. De providers KPN, XS4ALL, Scarlet hebben inmiddels SVU ook een bijdrage toegezegd. Als dus bij een van deze drie wordt ingeschreven wordt het voor club financieel nog interessanter !

Wellicht volgen er nog meer providers die iets leuks voor de club in petto hebben. Sowieso zullen er de komende tijd nog verschillende acties worden georganisiseerd en er volgt nog een informatie-avond voor SVU leden begin januari. We houden jullie op de hoogte