SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk - Ajax: Na 8 oktober meer informatie

Het mag duidelijk zijn dat deze wedstrijd veel voorbereiding van het bestuur en commissies vergt. Iedereen komt in actie en overal moet aan gedacht worden, tot de kleinste details toe. Het streven is om alles tot in de puntjes te regelen en vergt tijd en voorbereiding. We hebben een paar weken de tijd om alles te regelen.

 

Het algemeen bestuur heeft bewust een week van bezinning ingelast en vergadert op 6 oktober over dit duel. Daarna zal op 8 oktober een overleg plaats vinden met de betrokken partijen zoals Gemeente Urk, Politie, Ajax en KNVB en zonodig andere instantie. Pas daarna zal bekend worden gemaakt over de (voor)verkoop van kaarten en andere details. Mocht er vragen of wensen zijn, stuur een berichtje naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..