SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Voorlopig programma 75 jaar SV URK

SV Urk bestaat dit jaar 75 jaar. Een memorabel moment in de clubhistorie. Ter gelegenheid hiervan is een voorlopig programma opgesteld met jubileumactiviteiten. De eerste actie is op 30 mei a.s. Dan vindt een groot jeugdtoernooi plaats voor E en F-pupillen, met deelname van teams uit het hele land. Publiekstrekker is Fc Twente en de geschoute amateurs van Heerenveen, Volendam en Emmen.

 

Op 6 juni staat een toernooi gepland voor selectieteams onder 23 jaar. Naast Urk neemt ook Flevo Boys deel met de onder 23 selectie. Enkele profclubs nemen deel met de onder 19 selectie.

 


Op 13 juni staat de traditionele Familiedag van SVU op het programma. Ook deze dag zal in het teken staan van de 75-jarige historie van SV URK. 

 

Ten slotte is er op 2 oktober 2015 een jubileumreceptie in zalencentrum Irene. Aldaar zal ook het jubileumboek worden uitgereikt.