SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


BCU bezoekt ook Ajax in Portugal

Het is aftellen voor de ruim 100 deelnemers aan de BCU Sponsorreis en de Urk 1 selectie. Over ruim drie weken stappen ruim 100 deelnemers in het vliegtuig naar Portugal. De organisatie vanuit de businessclub is de laatste hand aan het leggen aan het programma waarin ook een bezoek aan het stadion van Benfica is opgenomen, en deze week is als extraatje ook een bezoek aan een training van Ajax toegevoegd. De Amsterdammers verblijven in dezelfde week in Portugal op zo'n 15 km afstand van de SVU-basis, en dus kon de BCU deze mogelijkheid natuurlijk niet laten liggen. Het keurkorps van trainers Peter Bosz en Hennie Spijkerman werd eerder deze week nog glansrijk poulewinnaar in Poule G van de Europa-League.

Meer in deze categorie: « Bestuur LED scherm »