SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Dayseaday jeugdtoernooi dd 27-05-2017

Voor de vierde keer in successie organiseert sv Urk het Dayseaday jeugdtoernooi voor de voetballertjes in de leeftijdsklassen O9, O10 en O11. Maar liefst 84 teams geven op zaterdag 27 mei a.s. acte de préséance, waaronder teams van naam! Voor het eerst dit jaar is er ook een meisjespoule. We zitten wat aantal teams betreft nu echt aan onze max.

 

Vanaf het eerste fluitsignaal om 09.00 uur tot en met het laatste om 16.50 uur worden 196 wedstrijdjes gespeeld in 14 verschillende poules. Elk team speelt zo veel mogelijk op zijn eigen niveau. Voor elk team is er een beker beschikbaar. Ruim 800 voetballertjes met hun begeleiding zullen het sportpark overspoelen.

 

Ook aan de inwendige mens wordt gedacht middels de verkoop van gebakken/gerookte vis. Je komt toch ook even kijken om je (klein)zoon/(klein)dochter aan te moedigen of gewoon voor de gezelligheid? Het beloofd weer een enorme happening te worden.

Indeling van de diverse poules:

Poule A Hele dag   Poule B Hele dag
Urk JO11-1   Urk JO11-3
Almere City JO11-1   Almere City JO11-2
FC Groningen JO11-1   FVC JO11-1
Brabant United JO11-1   Brabant United JO11-2
VVOG JO11-1   Robur et Velocitas JO11-1
Hercules Zaandam JO11-1   Dos Kampen JO11-1
     
Poule C Hele dag    Poule D Hele dag
Urk JO10-1   Delta Sports JO10-1
FC Groningen JO10-1   FVC JO10-1
FC Emmen JO10-1   Robur et Velocitas JO10-1
Spakenburg JO10-1   SC Buitenveldert JO10-1
Elinkwijk JO10-1   CSV'28 JO10-1
UVV Utrecht JO10-1   ASV De Dijk O10-1
 
Poule E Ochtend   Poule F Ochtend
Urk JO9-1   Urk JO9-2
FC Groningen JO9-1   WHC JO9-1
Robur et Velocitas JO9-1   FVC JO9-1
Hercules Zaandam JO9-1   VV Zeewolde JO9-1
Go ahead Kampen JO9-1   Dos Kampen JO9-1
Flevo Boys JO9-1   CSV'28 JO9-1
     
Poule G Ochtend   Poule H Ochtend
Dos Kamper JO9-2   Urk JO8-1
Go ahead Kampen JO9-2   DOVO JO8-1
Frisia JO9-2   Go ahead Kampen JO9-3
Hoogezand JO9-1   Hercules Zaandam JO8-1
Hercules Zaandam JO9-2   Urk JO9-4
IJVV JO9-1   Avv Swift JO8-2
     
Poule J Ochtend   Poule K Ochtend (MO11)
Zeerobben JO9-2   d'Olde Veste '54 MO11
Urk JO9-5   Urk MO11
Urk JO9-7   BAS Biddinghuizen MO11
SV de Meer JO9-1   VENO MO11
WHC JO9-3   Fc Medemblik MO11
Urk JO9-6   Zeerobben MO11
     
Poule L Middag   Poule M Middag 
Olde Veste JO11-1   Urk JO11-4
VV Berkum JO11-1   AFC Quick 1890 JO10-3
SV Marken JO11-1   Zeerobben JO11-3
VV Berkum JO11-2   JV Oostenburg JO11-1
HFC'15 JO11-1   VV Balk JO10-1
CSV'28 JO11-2   Flevo Boys JO10-1
     
Poule N Middag   Poule P Middag
Urk JO11-5   Urk JO11 divisie 1
CSV'28 JO11-4   Urk JO11 divisie 2
Urk JO11-6   ASVD JO11-3????
SC Joure JO11-2   Flevo Boys JO11-5
ASV de Dijk JO10-2   Blauw Wit 34 JO11-4
LSC JO10-1   SV De Meer JO11-2

Agenda

woensdag 22 nov 2017 - 19:30 uur
Algemen Leden Vergadering
zaterdag 25 nov 2017 - 14:30 uur
sdc Putten - Urk 1
vrijdag 01 dec 2017 - 08:00 uur
Oud Papier lopen
zaterdag 02 dec 2017 - 15:00 uur
Urk 1 - AZSV
dinsdag 05 dec 2017 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie

Twitter

SV Urk TV

URK1- SPARTA NIJKERK


Sv Urk - HZVV

URK1- SPARTA NIJKERK