SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Vrijwilligers BBQ goed bezet

Vrijdag 2 juni 2017 werd de traditionele vrijwilligers bbq gehouden bij de kantine van sportpark De Vormt. Om de twee jaar wil het bestuur van Sv Urk een dergelijke vrijwilligers bbq houden om haar clubleden te bedanken voor hun inzet van de afgelopen periode. Het totale aantal vrijwilligers binnen Sv Urk zal rond 280 personen zijn en dit jaar hebben ruim honderd personen zich aangemeld en dat is een stijging ten opzichte van vorige keer. Een gemengd gezelschap uit alle onderdelen van de vereniging konden het goed met elkaar vinden. Het werd een gezellige avond en de weersomstandigheden waren perfect. Met dank aan Fred Hoekstra en zijn beide dochters, Albert Blom Tiemen Kramer, Klaas Hoefnagel en Keurslagerij Brouwer(zonder anderen tekort te doen).

Agenda

maandag 18 dec 2017 - 19:30 uur
AB Vergadering
zaterdag 23 dec 2017
Kerstvakantie
zondag 24 dec 2017
Kerstvakantie
maandag 25 dec 2017
Kerstvakantie
dinsdag 26 dec 2017
Kerstvakantie

Twitter

SV Urk TV


Urk - AZSV

Sv Urk - HZVV