SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Sluikreclame of onjuist gebruik

Zomaar een foto uit het dagelijks beeld van onze woonplaats. Personen, getooid in de sportkleding van Sv Urk kom je overal tegen, oud en jong. Zo ook deze jongeman, gekleed van top tot teen in een compleet SVU-outfit, maar kennenlijk is hij (gelet op de route en het tijdstip) niet opweg naar sportpark De Vormt.

Als ik raden mag, zal dit naar zijn werk zijn. Ook daar wordt svu-kleding voor gebruikt en dat kan toch nooit de bedoeling zijn. Maar goed, het levert wel veel reclame op voor onze mooie club en de sponsor, in dit geval Vivan adviseurs en accountants Urk.

Agenda

maandag 18 dec 2017 - 19:30 uur
AB Vergadering
zaterdag 23 dec 2017
Kerstvakantie
zondag 24 dec 2017
Kerstvakantie
maandag 25 dec 2017
Kerstvakantie
dinsdag 26 dec 2017
Kerstvakantie

Twitter

SV Urk TV


Urk - AZSV

Sv Urk - HZVV