SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Fotografie onder droge omstandigheden

Afgelopen week 36 stond sportpark De Vormt in het teken van fotografie door bestuurslid Jannie Snoek. Iedere avond werd op het hoofdveld een vol programma van commissies en teams geflitst en het resultaat mag er zijn. En het weer was voorspoedig, want alle foto's konden zonder regen gemaakt worden.

De in de volksmond genoemde standaardteams zijn keurig op plaat vastgelegd incluisef hun begeleidende staf. Ook de complete selectie van Urk 1 was dinsdag voor de training aan de beurt. Zelfs het personeel van de kantine waren present voor de plaat en hebben er zin om de bezoekers weer op de wenken te bedienen.

Agenda

maandag 18 dec 2017 - 19:30 uur
AB Vergadering
zaterdag 23 dec 2017
Kerstvakantie
zondag 24 dec 2017
Kerstvakantie
maandag 25 dec 2017
Kerstvakantie
dinsdag 26 dec 2017
Kerstvakantie

Twitter

SV Urk TV


Urk - AZSV

Sv Urk - HZVV