SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


"vrijwilligers in het zonnetje" Kees van Eerde, Iede den Dulk en Piet Tol

Kees van Eerde, Iede den Dulk en Piet Tol. Met al het werk wat deze drie mannen voor SV Urk doen, kunnen we wel een heel clubblad vullen, maar we staan nu even stil bij het papierinzamelen. Al meer dan vier jaar zijn deze mannen in de weer als papierinzamelaars om de kas van SV Urk te spekken. Weer of geen weer, zon of regen, hitte of vorst, eens per maand staan ze paraat.
Ze doen graag wat voor de club en ze blijven er fit bij. Deze mannen zijn een voorbeeld voor iedereen. Ze houden er niet zo van om in de belangstelling te staan, maar vandaag kijgen ze een bloemetje en zetten we ze in het zonnetje in het clubblad!

Kees, Iede en Piet heel hartelijk bedankt!