SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Vrijwilligersbeleid binnen de sv Urk

Al geruime tijd stelde de club de vraag: Hoe krijgen we het voor elkaar om gezamenlijk onze club vitaal te houden. Het gaat daarbij niet om het financiële aspect maar om de kern van vereniging zijn. Dat betekent als leden/ouders samen het vele werk doen en niet wegkijken en stilzwijgend denken dat doen anderen wel.

Afgelopen mei was het dan zover en is de werkgroep vrijwilligersbeleid gestart. Inmiddels wordt er gewerkt aan een aantal basiszaken, zoals wie doet wat, functie- en taakomschrijvingen maken en er wordt nagedacht over de rechten en plichten als je lid wilt worden van de sv Urk. De doelstelling is dat aan het einde van dit seizoen de werkgroep overgaat in een commissie Vrijwilligersbeleid.

Geïnteresseerd om eens mee te denken, neem dan contact op met een van de werkgroepleden. We houden jullie op de hoogte.

Agenda

dinsdag 20 feb 2018 - 19:30 uur
vv Groningen - Urk 1 (Beker)
vrijdag 23 feb 2018 - 08:00 uur
Jannie de Jong jarig!
zaterdag 24 feb 2018 - 14:30 uur
nsc Nijkerk - Urk 1
dinsdag 06 mrt 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
woensdag 07 mrt 2018 - 19:30 uur
Overleg Polderclubs op Urk

Twitter

SV Urk TV


Urk - SC Genemuiden

Urk - HSV Zuidvogels