SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


"Vrijwilligers in het zonnetje" - Arie Hoekstra en Lilian Brouwer

Binnen SVU zijn veel vrijwilligers actief, die elk op eigen wijze hun steentje bijdragen: van kleedkamers schoonmaken tot een team coachen en van materiaal in orde maken tot helpen bij een evenement. In deze nieuwe rubriek zetten we vrijwilligers binnen onze club in het zonnetje. Deze maand: Arie Hoekstra en Lilian Brouwer.
Arie en Lilian zijn twee bekende gezichten binnen de damestak van onze vereniging. Het echtpaar traint allebei een team en is lid van de damescommissie. Arie traint het oudste damesteam, MO19-1, en is al vele jaren vrijwilliger binnen SVU. Lilian heeft de meiden van MO13-2 onder haar hoede en is sinds 1,5 jaar actief binnen SVU. ,,De damesafdeling binnen SVU is een hele levendige afdeling, die we in de laatste jaren echt tot bloei hebben zien komen. We doen onze taken met veel plezier en merken dat de meiden ook enthousiast zijn. Naast het voetbal organiseren we ook andere activiteiten voor de dames en meiden. Zo keken we samen een wedstrijd van het Nederlands vrouwenelftal, organiseerden we een hardloopclinic en staat er een uitstapje naar een wedstrijd van het vrouwenteam op de planning: Nederland-Noorwegen.’’
Plezier en ontwikkeling: dat staat voorop bij Arie en Lilian. ,,Ik vind voetbal de leukste sport die er is. In mijn tijd waren er niet veel mogelijkheden voor meiden. Nu kunnen de dames zichzelf echt ontwikkelen. Ik geniet daarnaast van de omgang met de tieners en de lol die ze samen hebben. Bij sommige kinderen zie je echt dezelfde passie die ik vroeger ook voelde’’, vertelt Lilian. Arie voegt toe: ,,Het stukje waardering dat ik er voor terugkrijg, vind ik waardevol. Dat maakt het elk seizoen weer leuk.’’
De vrijwilligers van SVU zijn onmisbaar voor de club, iedereen die zijn steentje bij wil dragen is welkom. ,,Waarom vrijwilligerswerk? Omdat het nooit verkeerd is je steentje bij te dragen aan iets wat goed, leuk, mooi of nuttig is. En dat is SVU’’, aldus Arie en Lilian.