SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Eerste overwinning een feit voor Urk

Eindelijk is de eerste overwinning een feit. Een doelpunt van Hessel Snoek, na goed storend werk van het Urker middenveld, halverwege de eerste helft was voldoende voor een 1-0 overwinning voor de ploeg van trainer Richard Karrenbelt op Sparta Nijkerk. De bezoekers waren wel veelvuldig in balbezit, maar kregen slechts twee kansen verdeeld over beide helften, maar even zo vaak kwam doelman Cornelis Koffeman als winnaar uit de strijd. Urk daarentegen kreeg vooral in de tweede helft meer dan voldoende mogelijkheden om de score uit te breiden. Jammer genoeg stond het vizier van de aanvallers niet op scherp, waardoor Urk verzuimde de wedstrijd vroegtijdig in het slot te gooien. Na het laatste fluitsignaal van de uitstekend leidende scheidsrechter Berben kon Urk een feestje vieren.