SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Vertrek Hoofd Opleidingen Klaas Nentjes

Na ruim 20 jaar werkzaam te zijn geweest binnen onze club als trainer en Hoofd Opleidingen, heeft Klaas aangegeven aan het eind van het seizoen te stoppen bij sv Urk. Klaas is sinds zijn 7e jaar betrokken bij onze club. Eerst als jeugdspeler, tot en met de A junioren, en later dus nog vele jaren als trainer en nu als laatste functie Hoofd Opleidingen. Klaas is de laatste 9 jaar Hoofd Opleidingen geweest, waarvan hij er ook 2 heeft gecombineerd met het trainerschap van A1. 

Onder de inspirerende leiding van Klaas (en ook Siemen Lindeboom) is de jeugdopleiding van svUrk geworden tot waar we nu staan! 

Alle eerstelijns elftallen spelen in de divisie.

We staan in de top 25 van het land als het gaat om de jeugdopleiding.

We kunnen als club dan ook niet anders dan TROTS zijn op wat er nu staat.

We wensen Klaas, samen met zijn vrouw Alie en kinderen, alle goeds toe voor de toekomst.

(Een bijzonderheid om toch even te noemen: Klaas en Alie hebben zelf geen zoons, alleen 3 dochters, en toch is Klaas zo betrokken bij de club!)

Namens sv Urk
Klaas Tol
Bestuurslid Voetbalzaken