SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Opnieuw overwinning voor Urk

Voor de derde keer op rij heeft Urk een kompetitiewedstrijd gewonnen. Op eigen veld werd met 2-0 gewonnen van HZVV. In een vrij gezapige eerste helft viel er weinig te genieten voor de aanwezige toeschouwers. Urk was de betere ploeg, maar het wist geen gebruikt te maken van de paar kansen die het kreeg. Na rust werd de wedstrijd na vijf minuten opengebroken. Hessel Snoek scoorde met een prachtige volley na slecht verdedigen bij HZVV. Urk probeerde daarna gelijk de wedstrijd te beslissen, maar toen een tweede doelpunt uitbleef, nam HZVV geleidelijk aan het initiatief over. De gasten uit Hoogeveen kregen een aantal goede mogelijkheden, maar de lat en doelman Cornelis Koffeman stonden succes in de weg. Ver in blessuretijd profiteerde Riekelt Nentjes van een foutieve terugspeelbal bij HZVV. Met een prachtige lichaamsschijnbeweging liet hij de doelman van HZVV kansloos, waarna het een koud kunstje was om de 2-0 te scoren. 

De beelden van de wedstrijd gemaakt door svUrktv zijn hier te zien.

Agenda

maandag 18 dec 2017 - 19:30 uur
AB Vergadering
zaterdag 23 dec 2017
Kerstvakantie
zondag 24 dec 2017
Kerstvakantie
maandag 25 dec 2017
Kerstvakantie
dinsdag 26 dec 2017
Kerstvakantie

Twitter

SV Urk TV


Urk - AZSV

Sv Urk - HZVV