SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Nieuws van het bestuur

Beste clubleden, maandag 18 december heeft het Algemeen Bestuur (AB) de eerste vergadering gevoerd in de nieuwe setting. Zoals bekend zijn tijdens de ALV een viertal bestuursleden gestopt, waaronder die van de voorzitter. Besloten is dat gedurende deze tijdelijke setting de secretaris de rol van vv voorzitter op zich gaat nemen en dat de dagelijkse bestuurstaken door het AB worden behartigd.

Nog voor de jaarwisseling zullen een aantal gesprekken worden gevoerd met kandidaten, die mogelijk bereid zijn om een open gevallen functie binnen de club te gaan vervullen. De tendens is positief en hopelijk kunnen binnenkort enkel nieuwe bestuursleden aan de ALV gepresenteerd worden. Later meer hierover.

Secretaris Sv Urk
J.J. Hakvoort.

Agenda

zaterdag 24 mrt 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - sv DFS
zaterdag 31 mrt 2018 - 17:00 uur
Ajax - Urk 1
zondag 01 apr 2018
Pasen
maandag 02 apr 2018
Pasen
maandag 02 apr 2018
Verzorger Kees de Boer jarig

Twitter

SV Urk TV


SV URK   VV Berkum

Urk - SC Genemuiden