SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


2e oproep tot Extra Algemene Leden Vergadering Sv Urk

Geachte sportrelaties,

Het algemeen bestuur van sportvereniging Sv Urk nodigt haar exclusieve leden, leden, kaderleden en vrijwilligers uit voor de extra Algemene Leden Vergadering (ALV), die plaats vindt op woensdag 24 januari 2018, aanvang 19:30 uur in de kantine van sportpark De Vormt, Vormtweg 7d te Urk.

Agenda:

  1. Opening en voorwoord door de voorzitter a.i. Jan Ras;
  2. Verkiezing en benoeming bestuursleden:
    1. Voorzitter D.C. Hellinga
    2. Financiën T. Wemmers
  3. Rondvraag;
  4. Sluiting.

Schriftelijke voorstellen voor deze vergadering kunnen worden ingeleverd bij het secretariaat of digitaal via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., uiterlijk vijf dagen voorafgaand aan deze vergadering (vóór 19 januari 2018) en ondertekend door tenminste vijf rechtsgeldige leden.

Namens Sv Urk,

J.J. Hakvoort (secretaris)