SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Overleg COH (Central Overlegorgaan Hoofdklasse)

 

Dinsdag 23 januari 2018 staat in Huizen een landelijke overleg op de agenda, waarbij alle hoofdklassers uit Nederland betrokken zijn. Ook de amateurtak van de KNVB zal present zijn, die op dit moment achter de schermen volop bezig zijn met de welbekende nieuwe voetbalpiramide.

Een gewichtig moment, omdat de samensmelting van de zondag met de zaterdagvoetbal aan de ordekomt. Vanuit de zondag hoofdklassers (MSC Meppel) is een verzoek gelanceerd om samen te gaan met het zaterdagvoetbal. Reden is dat men te grote afstanden moet rijden, dat er een terugloop van toeschouwers is, dat de spelers steeds vaker voor zaterdagvoetbal kiezen enz. Punt van discussie was het aanvangstijdstip bij thuiswedstrijden van de zondagsteam, die willen namelijk om 1700/1800 uur spelen op zaterdagavond. Daar tegenover staat dat de zaterdagafdeling niet staat te springen om de zondagclubs in te lijven in haar competities.

Sv Urk heeft inmiddels een standpunt ingenomen en zal dat in Huizen ter berde brengen. Kortom, een spannende fase voor het voetbal van morgen.

Agenda

maandag 21 mei 2018
Pinksteren
zaterdag 26 mei 2018 - 14:30 uur
Urk 1 - Eemdijk
maandag 04 juni 2018 - 19:30 uur
AB Vergadering
dinsdag 05 juni 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
dinsdag 12 juni 2018 - 19:30 uur
Vergadering COH

Twitter

SV Urk TV


Urk - SDC Putte

Urk - Huizen