SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Overleg COH (Central Overlegorgaan Hoofdklasse)

 

Dinsdag 23 januari 2018 staat in Huizen een landelijke overleg op de agenda, waarbij alle hoofdklassers uit Nederland betrokken zijn. Ook de amateurtak van de KNVB zal present zijn, die op dit moment achter de schermen volop bezig zijn met de welbekende nieuwe voetbalpiramide.

Een gewichtig moment, omdat de samensmelting van de zondag met de zaterdagvoetbal aan de ordekomt. Vanuit de zondag hoofdklassers (MSC Meppel) is een verzoek gelanceerd om samen te gaan met het zaterdagvoetbal. Reden is dat men te grote afstanden moet rijden, dat er een terugloop van toeschouwers is, dat de spelers steeds vaker voor zaterdagvoetbal kiezen enz. Punt van discussie was het aanvangstijdstip bij thuiswedstrijden van de zondagsteam, die willen namelijk om 1700/1800 uur spelen op zaterdagavond. Daar tegenover staat dat de zaterdagafdeling niet staat te springen om de zondagclubs in te lijven in haar competities.

Sv Urk heeft inmiddels een standpunt ingenomen en zal dat in Huizen ter berde brengen. Kortom, een spannende fase voor het voetbal van morgen.

Agenda

donderdag 21 feb 2019
Uitgifte clubblad "Nor Vuuren"
zaterdag 23 feb 2019 - 08:00 uur
Jannie de Jong jarig!
zaterdag 23 feb 2019 - 15:00 uur
Urk1-HZVV (Beker)
vrijdag 01 mrt 2019 - 08:15 uur
Papierinzameling
maandag 04 mrt 2019 - 17:00 uur
PR&M Overleg

SV Urk TV


SV Urk - Excelsior ‘31

SV Urk - Duno