SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk JO19-1 (A1) sportploeg van het jaar

Donderdag 18 januari 2018 werd Urk JO19-1 gekozen tot sportploeg van het jaar 2017. In een gezellig en goed gevulde zalencomplex "Het Irene" werden de prijzen over een gemêleerd gezelschap verdeeld. En dan pas besef je dat de gemeente Urk over een goed en gevarieerd  sportaanbod beschikt. Alle vormen van sport zijn terplaatse wel beschikbaar en dat is een gegeven om te waarderen.

De race was niet zomaar gelopen voor de jongens van het trio Albert Mark Nagel/William Visser en Luc Visser. De concurrentie was groot en de vraag blijft altijd bestaan of het publiek hun prestaties weet te waarderen. De Dames Roeiploeg is een karaktersport, beloond met eeen kampioenschap afgelopen jaar. De jongens van Zvv Urk timmeren weer goed aan de weg na promotie naar de 1e Divisie. Maar toch werd ons A1 gekozen als de beste vanwege de promotie naar de landelijke hoog geklasseerde 2e Divisie en het bekerkampioenschap district Noord.

De jeugdopleiding bij Sv Urk staat er goed voor, getuige de landelijke nominatie op de 16e plaats.
Namens Sv Urk van harte gefeliciteerd.