SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Het gaat weer om de punten!!

Urk is heel goed begonnen aan het tweede gedeelte van de kompetitie door een afgetekende 5-1 overwinning op Apeldoorn. Voor rust was het Jelle de Boer die met twee doelpunten het veldoverwicht ook in de score wist uit te drukken. Vlak voor rust was er nog een directe rode kaart voor Sander Krijns. Na rust verkleinde Apeldoorn de achterstand, maar Urk stelde heel snel weer orde op zaken. Het was Hessel Snoek die scoorde en daarmee het verschil weer op twee bracht. De aanvaller van Urk scoorde daarna nog twee keer, en produceerde zodoende een glaszuivere hattrick.

Scoreverloop: 24. Jelle de Boer 1-0, 45. Jelle de Boer 2-0, 52. Steven van Es (strafschop) 2-1, 59. Hessel Snoek 3-1, 66. Hessel Snoek 4-1, 89. Hessel Snoek (strafschop) 5-1

Opstelling Urk: Cornelis Koffeman, Bennie Dunnink, Dick Hakvoort, Klaas Kramer, Johan Loosman, Jan van Slooten, Lucas Nagel, Marinus Snoek (80. Ronald Wezelman), Hessel Snoek, Jelle de Boer (78. Klaas Romkes), Gerrit Tol (71. Pieter Brands)

Opstelling Apeldoorn: Patrick Jansen, Melvin Bresser (73. Mark Fennebeumer), Maarten Boeve, Sander Krijns, Steven van Es, Rob Diderik, Jesse Hartgers, Fedde Timmer (46. Jamarro Diks) Yorik Meijer (38. Charlie van der Hulst), Richard van Schooten, Maikel Lange.