SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Save the BCU Dates !

Vorig jaar was een druk jaar voor de businessclub. Naast de jaarlijkse terugkerende activiteiten werd dankzij de fenomenale veiling-opbrengst vorig jaar juli een aantal projecten rond het hoofdveld uitgevoerd. De nieuwe tribune stoeltjes en het grote LED-bord hebben het hoofdveld een fraaie upgrade gegeven.

Voor dit jaar staan er ook weer interessante events op stapel. Alleerst de Sponsoravond op donderdag 28 juni en van 7 t/m januari 2018 wordt weer een Sponsorreis georganiseerd, gelijktijdig met een Trainingskamp voor Urk 1. Na twee keer Portugal, heeft het BCU bestuur nu het oog laten vallen op de Spaanse zuidkust. De komende maanden zal hard gewerkt worden om zowel de Sponsoravond als de Sponsorreis voor te bereiden. We houden u op de hoogte !