SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


#UrkGen 3-0

Urk heeft voor een daverende verrassing gezorgd door koploper Genemuiden met een 3-0 nederlaag naar huis te sturen. Een overwinning waar niets op viel af te dingen. De thuisploeg straalde vanaf het allereerste fluitsignaal de absolute wil uit om te winnen. Doelpunten van Jan van Slooten en Gerrit Tol zorgden voor een 2-0 ruststand. Genemuiden probeerde na rust wel het tij te keren, maar kreeg daar niet de kans voor van de ijzersterke Urker verdediging. Vlak voor tijd maakte Jelle de Boer aan alle onzekerheid, zo die al bestond, een einde door vrij de 3-0 binnen te koppen. 
 
Scoreverloop:
25. Jan van Slooten 1-0, 36. Gerrit Tol 2-0, 87. Jelle de Boer 3-0
 
Opstelling Urk:
Cornelis Koffeman, Maarten Dijkhuizen (87. Ronald Wezelman), Bennie Dunnink, Klaas Kramer, Riekelt Jan Brands, Jan van Slooten, Lucas Nagel, Marinus Snoek, Gerrit Tol (84. Jelle de Boer), Hessel Snoek, Riekelt Nentjes
 
Opstelling Genemuiden:
Raymond Beukeveld, Dirk Muis, Danny Menting, Roelof de Jong (82. Nick Buitink), Erik Rotman, Joran Pot, Ramon Beens (46. Matthias Breman), Job van Dalfsen (46. Frank Jansen), Frank Kuurman, Sijmon Eenkhoorn, Anne van der Kolk