SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


SV Urk en Siemen Lindeboom verlengen samenwerking

Het bestuur van SV Urk is verheugd te kunnen melden dat Siemen Lindeboom komend voetbalseizoen als Hoofd Jeugdopleiding aan SV Urk verbonden blijft. Op dit moment wordt de functie Hoofd Jeugdopleiding als duo-functie ingevuld door Klaas Nentjes (junioren) en Siemen Lindeboom (pupillen).

Als gevolg van het aanstaande vertrek van Klaas, wordt Siemen met ingang van volgend seizoen verantwoordelijk voor het totale pakket. Dit betekent dat SV Urk verder gaat met één Hoofd Jeugdopleiding. De rest van de organisatie wordt op dit moment vorm gegeven. Daarover later meer.

De afgelopen jaren hebben Siemen en Klaas met vele anderen de jeugdopleiding van onze club naar een hoger plan getild. Het bestuur is blij met de aanstelling van Siemen en ziet in hem de ideale man om ook de volgende stap te zetten in verdere professionalisering van onze eigen kweekvijver: de jeugdopleiding van SV Urk.

Agenda

zaterdag 24 mrt 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - sv DFS
zaterdag 31 mrt 2018 - 17:00 uur
Ajax - Urk 1
zondag 01 apr 2018
Pasen
maandag 02 apr 2018
Pasen
maandag 02 apr 2018
Verzorger Kees de Boer jarig

Twitter

SV Urk TV


SV URK   VV Berkum

Urk - SC Genemuiden