SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


HHC Hardenberg wint nipt van Urk 1

HHC Hardenberg wint nipt van Urk
1 dag geleden
In de eerste helft van de oefenpartij tussen Urk en HHC Hardenberg was het niet te merken dat er twee klassen verschil zit tussen beide ploegen. Vroeg in de wedstrijd, die in het stadion van PEC Zwolle werd gespeeld, schoot Jelle de Boer zijn ploeg op voorsprong. Het duurde even voordat de Hardenbergse tegenstander op toeren kwam. Maar goed positiespel van de ploeg van Richard Karrenbelt bezorgde de oostelijke ploeg veel problemen. Na de pauze werd de stand in evenwicht gebracht en nam HHC Hardenberg zelfs een voorsprong. Tegen het einde van de oefenpartij bracht Riekelt Nentjes de balans in evenwicht. Op het moment dat Urk aan een zeer verdienstelijk gelijkspel dacht, kon de Tweede Divisionist de winst alsnog naar zich toe trekken.

(Met dank aan het Urkerland)

Agenda

zaterdag 22 sept 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Buitenpost
maandag 24 sept 2018 - 18:30 uur
Demo avond KNVB over "Rinus oefenstof"
maandag 24 sept 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering
woensdag 26 sept 2018 - 19:45 uur
DOVO - Urk 1 (1e ronde TOTO KNVB Beker)
zaterdag 29 sept 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - DETO Twenterand

SV Urk TV


URK- AZSV

Urk - Eemdijk