SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


HHC Hardenberg wint nipt van Urk 1

HHC Hardenberg wint nipt van Urk
1 dag geleden
In de eerste helft van de oefenpartij tussen Urk en HHC Hardenberg was het niet te merken dat er twee klassen verschil zit tussen beide ploegen. Vroeg in de wedstrijd, die in het stadion van PEC Zwolle werd gespeeld, schoot Jelle de Boer zijn ploeg op voorsprong. Het duurde even voordat de Hardenbergse tegenstander op toeren kwam. Maar goed positiespel van de ploeg van Richard Karrenbelt bezorgde de oostelijke ploeg veel problemen. Na de pauze werd de stand in evenwicht gebracht en nam HHC Hardenberg zelfs een voorsprong. Tegen het einde van de oefenpartij bracht Riekelt Nentjes de balans in evenwicht. Op het moment dat Urk aan een zeer verdienstelijk gelijkspel dacht, kon de Tweede Divisionist de winst alsnog naar zich toe trekken.

(Met dank aan het Urkerland)

Agenda

zaterdag 24 mrt 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - sv DFS
zaterdag 31 mrt 2018 - 17:00 uur
Ajax - Urk 1
zondag 01 apr 2018
Pasen
maandag 02 apr 2018
Pasen
maandag 02 apr 2018
Verzorger Kees de Boer jarig

Twitter

SV Urk TV


SV URK   VV Berkum

Urk - SC Genemuiden