SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk troeft Staphorst overtuigend af

Met een prachtige en zeer verdiende 1-3 overwinning op Staphorst heeft Urk opnieuw één van de toppers in de Hoofdklasse B verslagen. Al na vijf minuten was Riekelt Nentjes trefzeker voor de ploeg van trainer Richard Karrenbelt. Tot aan de rust bleef de 0-1 op het scorebord staan. Na rust sloeg Urk opnieuw razendsnel toe. Eerst was het Klaas Romkes en tien minuten later Marinus Snoek die Urk op een 0-3 voorsprong wisten te brengen. Vijf minuten voor tijd scoorde de thuisploeg, maar daar bleef het bij.

Het was niet de zwakte van Staphorst, maar de teamprestatie van Urk die drie punten opleverde voor de ploeg van Richard Karrenbelt. Staphorst probeerde Urk vanaf de aftrap onder druk t zetten, maar de simpele aanpak van de thuisclub leverde niets op. Al na zeven minuten keken de Staphorsters, zonder William de Boer, tegen een 0-1 achterstand aan. Riekelt Nentjes verschalkte de goalie van de ploeg van Jan Vlap. Na balverlies van Lucas Nagel moest Cornelis Koffeman aan de bak om de gelijkmaker te voorkomen. Uit een afvallende bal uit een corner sloeg Klaas Romkes toe.

Het inbrengen van William de Boer en een dubbele wissel aan de kant van Staphorst baatten niet. Marinus Snoek kopte vervolgens wel fraai de 0-3 tegen de touwen. In de slotfase kon Staphorst de spreekwoordelijke eer redden met een treffer uit een afstandsschot. Kansen om de voorsprong uit de bouwen waren er wel, maar de schade bleef verder beperkt voor Staphorst. (Met dank aan Het Urkerland)

Agenda

vrijdag 19 okt 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
zaterdag 20 okt 2018 - 14:30 uur
Excelsior'31 - Urk 1
maandag 22 okt 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering
zaterdag 27 okt 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Flevo Boys
maandag 29 okt 2018 - 19:30 uur
PR&M Overleg

SV Urk TV


SV URK - BERKUM 13-10-2018

SVU - Deto