SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Sv Urk genomineerd voor Verkiezing Vereniging van het Jaar

Gefeliciteerd, Sv Urk is genomineerd voor de Verkiezing Vereniging van het Jaar. Jouw vereniging maakt daarmee kans op de titel in de gemeente, provincie en misschien wel de landelijke titel. Deelname aan de verkiezing is kosteloos.

Hoe maak je van de verkiezing een succes? Vanaf 9 april tot en met 20 mei kan iedereen stemmen op Sv Urk via www.verenigingvanhetjaar.nl. Daarmee maakt jouw vereniging kans op Masterclasses van professionals die de vereniging verder helpen. Bovendien maakt een productiemaatschappij een professionele promotiefilm om de winnende vereniging extra in de schijnwerpers te zetten. Lees hier meer over de Masterclasses en hier meer over de opzet van de verkiezing.

Bekijk ook de oproep van Robbert Kemperman en alle andere ambassadeurs van de Verkiezing Vereniging van het Jaar.

Agenda

vrijdag 27 apr 2018
Koningsdag
zaterdag 28 apr 2018
Meivakantie
zondag 29 apr 2018
Meivakantie
maandag 30 apr 2018
Meivakantie
dinsdag 01 mei 2018
Meivakantie

Twitter

SV Urk TV


Urk - Huizen

Urk - DFS