SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk wint van Be Quick Dokkum en bereikt KNVB-beker

Een snel doelpunt van Jelle de Boer vormde de basis van de overwinning van Urk op Be Quick Dokkum. Na de openingstreffer liep het allemaal wat moeizaam, maar de Friese ploeg van trainer Henk Konings kon in ieder geval aanvallend geen vuist maken. Urk leek nog wat last te hebben van de nederlaag bij Ajax en Be Quick Dokkum kon niet beter.

Nadat Klaas Romkes in de tweede helft in de ploeg kwam begon het plotseling te draaien. Een schitterende actie van de jonge aanvaller gaf Hessel Snoek de gelegenheid doeltreffend uit te halen: 2-0. Twee minuten later bepaalde Riekelt Nentjes de eindstand op 3-0. Een kwartier voor tijd kregen de bezoekers de eerste en enige kans, maar de kopbal ging ver over het doel van Cornelis Koffeman.

Urk plaatste zich voor de halve finale en die prestatie geeft ook recht op deelname aan het grote bekertoernooi. De eerste prijs is binnen voor Richard Karrenbelt en zijn groep. (Met dank aan het Urkerland)

Agenda

maandag 21 jan 2019 - 17:00 uur
PR&M Overleg
zaterdag 26 jan 2019 - 15:00 uur
Urk 1 - DUNO Doorwerth
vrijdag 01 feb 2019 - 08:15 uur
Papierinzameling
zaterdag 02 feb 2019 - 14:45 uur
DETO Twenterand - Urk 1
maandag 04 feb 2019 - 19:00 uur
Aanmeldmoment nieuwe leden

SV Urk TV


Sponsorreis 2019 | In gesprek met Richard Karrebelt

Sponsorreis 2019 | In gesprek met Jorien van Ammelrooy