SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Halve finale beker: Alcides Meppel - Urk op 1 mei

Als gevolg van de resultaten van de gespeelde wedstrijden in de kwartfinales van de districtsbeker District Noord seizoen 2017-2018, heeft Urk 1 de halve finale bereikt en de hierdoor behaalde plaatsing voor de eerste kwalificatieronde van de bekercompetitie BV seizoen 2018-2019.

Conform de eerder uitgevoerde loting en de tijdens deze loting aangegeven planning van wedstrijden is het programma voor deze halve finales als volgt:
Alcides – Urk (1 mei)
Staphorst – Flevo Boys (24 april)

Eerder is al aangekondigd dat de finale van de districtsbekercompetitie voor donderdag 10 mei 2018 (Hemelvaartsdag) op de kalender is geplaatst. Wanneer het elftal van Urk de finale mocht bereiken, dan zal met de finalisten nader overleg zal plaatsvinden over de speeldatum en aanvangstijd. Daarnaast zal er een loting plaatsvinden wie de te spelen finale thuis of uit zal spelen.