SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk naar het verre AZSV Aalten

Met nog zeven wedstrijden voor de boeg, gaat Urk 1 a.s. zaterdag 7 april 2018 naar Aalten om tegen de eerste tegenstander uit die reeks, AZSV te spelen. De competitie is op dit moment spannend maar ook vertekend. Iedereen kan op dit moment van iedereen winnen en het verschil door de niet gespeelde wedstrijden is groot.

AZSV heeft bijvoorbeeld twee wedstrijden minder als Urk gespeeld en acht punten minder. Theoretisch zou men bij winst na die twee inhaalwedstrijden op twee punten achterstand komen. En dan komt het duel van zaterdag in een geheel ander perspectief te staan.

Urk speelt nog tegen Huizen, HZVV, NSC Nijkerk, SDC Putten, Sparta Nijkerk en koploper Eemdijk als slotaccoord. Een programma met mogelijkheden, maar ook met valkuilen. De grote vraag blijft of Urk de goede vorm kan behouden na het verlies tegen Ajax en de winst op Be Quick Dokkum.

Kortom, spanning genoeg in de hoofdklasse B. Alhoewel Aalten niet naast de deur ligt, het wordt goed weer en het zou mooi zijn als er net zoveel supporters zijn als bij Ajax afgelopen zaterdag. U komt toch ook.

Agenda

zaterdag 19 jan 2019 - 15:00 uur
Urk 1 - SVZW
maandag 21 jan 2019 - 17:00 uur
PR&M Overleg
zaterdag 26 jan 2019 - 15:00 uur
Urk 1 - DUNO Doorwerth
vrijdag 01 feb 2019 - 08:15 uur
Papierinzameling
zaterdag 02 feb 2019 - 14:45 uur
DETO Twenterand - Urk 1

SV Urk TV


Sponsorreis 2019 | In gesprek met Richard Karrebelt

Sponsorreis 2019 | In gesprek met Jorien van Ammelrooy