SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Collectief falen Urk tegen Huizen

Het was al eerder gebleken dat de band tussen de spelersgroep van Huizen en trainer Erik Assink teer was. Op momenten dat hij niet bij de spelersgroep kon zijn werden punten gepakt. Deze week werd de band na druk van de spelersgroep definitief doorgeknipt. Urk werd meteen het slachtoffer van de dadendrang van de Noord-Hollanders. Huizen kwam op achterstand door een doelpunt van Hessel Snoek, maar overklaste Urk in het vervolg van de wedstrijd. De slappe instelling van een groot deel van de Urker spelers en het gemis op het middenveld van de geschorste Marinus Snoek leidden tot 1-3 verlies tegen de hekkensluiter. Pas in de slotfase gaf Urk een beetje extra gas, maar het was veel te laat om het tij nog te kunnen keren. Achterin was het een gatenkaas, voorin kon Urk geen vuist maken. Ondanks het verlies blijft Urk kans maken op de titel van de derde periode. (Met dank Het Urkerland)

Eemdijk wijst Ajax resoluut terug
Ajax is uitgeschakeld voor de titel Eemdijk won in Amsterdam met twee doelpunten verschil van de naaste concurrent. SC Genemuiden versloeg Staphorst op eigen veld en is nog de enige bedreiging voor Eemdijk. CSV Apeldoorn won van AZSV, dat hierdoor dieper in de zorgen is gekomen. NSC Nijkerk verloor bij Berkum en blijft onder de gevarenstreep staan. DFS Opheusden won in Rijssen nipt van Excelsior’31 en is hierdoor bijna veilig. Sparta Nijkerk en HZVV deeleden de punten door ieder twee keer te scoren. Zuidvogels kon niet verhinderen dat SDC Putten de drie punten meenam naar Nijkerk. De zes ploegen onder DFS Opheusden moeten in de laatste competitieronden knokken om in de Hoofdklasse te blijven.

Agenda

maandag 21 jan 2019 - 17:00 uur
PR&M Overleg
zaterdag 26 jan 2019 - 15:00 uur
Urk 1 - DUNO Doorwerth
vrijdag 01 feb 2019 - 08:15 uur
Papierinzameling
zaterdag 02 feb 2019 - 14:45 uur
DETO Twenterand - Urk 1
maandag 04 feb 2019 - 19:00 uur
Aanmeldmoment nieuwe leden

SV Urk TV


Sponsorreis 2019 | In gesprek met Richard Karrebelt

Sponsorreis 2019 | In gesprek met Jorien van Ammelrooy