SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Meindert van Urk geridderd

Donderdag 26 april 2018 was bij de plaatselijke lintjesregen voor Sv Urk de aandacht gericht op Meindert van Urk (75 jaar), die (naast twee andere genomineerden) door Burgemeester P. van Maaren werd geridderd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau.

Dit vanwege zijn vele vrijwilligerswerk als koorlid, collectant en stimulator voor hersenstichting en andere werkzaamheden als vrijwilliger, o.a. bij Caritas Urk en vervoer en Tafeltje Dekje.

Als leider en trainer was hij van 1972 tot 2000 nauw betrokken bij Sportvereniging Urk. Vele jeugdteams zijn door handen geglipt naar een hoger niveau. Op 14 september 2015 werd hij ter viering van het 75 jarig bestaan van de club benoemd tot Lid van Verdienste.

Meindert, namens Sv Urk van harte gefeliciteerd.