SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk bereikt finale KNVB-beker Noord

Sv Urk speelt in de finale van het KNVB-bekertoernooi van het district Noord tegen Flevo Boys. De ploeg van Richard Karrenbelt wist dinsdagavond in Meppel de strafschoppenserie te winnen van Alcides. Urk kwam aan de leiding, maar de thuisclub boog die achterstand vijf minuten voor rust om in een 2-1 voorsprong. Nadat Lucas Nagel in de tweede helft rood had gekregen, begon Urk plotseling beter te spelen. Niet veel later kopte Klaas Kramer de gelijkmaker op fraaie wijze tegen de touwen. Strafschoppen moesten de beslissing brengen.

Cornelis Koffeman werd de held van de dag door twee penalty’s te stoppen. Na afloop werd er geloot voor het bepalen van de accommodatie waar de bekerfinale moest worden gespeeld. De loting was gunstitg, Urk speelt thuis. (Met dank aan Het Urkerland)