SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Inspectie hoofdveld en kleedaccommodatie

Dinsdag 8 mei 2018 heeft J. Snoek als consul van de KNVB een inspectie uitgevoerd aan het hoofdveld van sportpark De Vormt, alsmede ook van de kleedaccommodatie. Dit gebeurde, vooruitlopend op de bekerfinale Urk-Flevo Boys op 9 mei.  Met dank aan alle vrijwilligers werden de complimenten uitgesproken, die er voor gezorgd hebben dat alles er piekfijn uitziet.

De hekken rondom het hoofdveld worden afgesloten, ruim voor het moment dat het publiek naar het portpark komt. Tijdens de wedstrijd dienen deze ook te zijn afgesloten, maar moet er een mogelijkheid zijn voor hulpdiensten om bij eventuele calamiteiten de hoofdtoegang naar het veld (vlakbij de entree)toegang te hebben tot het hoofdveld.