SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk pakt punt in Nijkerk

In een aardige wedstrijd heeft Urk een punt weten te pakken bij Sparta Nijkerk. In een enigszins aangepaste samenstelling kwam de ploeg van Richard Karrenbelt met 1-0 achter, nadat Pieter Brands net niet kon scoren en Dennis van der wal op de lat kopte boven uitblinker Cornelis Koffeman. Het antwoord van Urk liet niet lang op zich wachten. Uit een prachtige voorzet van Riekelt Jan Brands werkte Klaas Romkes de gelijkmaker tegen de touwen. Net voor de pauze zak Marinus Snoek een snoeiharde inzet door de doelman van Sparta Nijkerk gekeerd. Naar mate de tweede helft vorderde wisselden de kansen voor beide ploegen zich in een snel tempo af. De meeste scoringskansen kwamen op naam van Sparta Nijkerk, maar Cornelis Koffeman liet zich niet nog een keer verschalken. Vooral de twee reddingen in de slotminuten brachten zelfs de handen van de aanhang van Sparta Nijkerk op elkaar. De laatste uitwedstrijd bracht Urk een punt.

Doelpuntenregen in Hoofdklasse B
Het is bijna niet te geloven, maar Eemdijk liet zich op eigen veld verrassen door AZSV. Berkum wist wel te winnen bij SDC Putten en daarom staan beide ploegen met een gelijk aantal (55) punten aan kop. SC Genemuiden verpulverde het bezoekende NSC Nijkerk en is geheel onverwacht terug in de titelrace. Huizen won ruim bij HZVV, Zuidvogels hield aan het treffen met Ajax een punt over en CSV Apeldoorn won nipt bij DFS Opheusden. Staphorst en Excelsior’31 scoorden samen negen keer. Vijf kwamen op naam van Staphorst. Huizen, Zuidvogels, HZVV en NSC Nijkerk maken samen uit wie er rechtstreeks degradeert of promotie-degradatiewedstrijden moet spelen. Eemdijk komt zaterdag naar Urk, dus wacht de lokale clubbestuurders een pittige voorbereiding voor de organisatie. SC Genemuiden gaat zaterdag op bezoek bij Berkum. Spannender kan het haast niet worden. (Met dank aan Het Urkerland)

Agenda

zaterdag 27 okt 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Flevo Boys
maandag 29 okt 2018 - 19:30 uur
PR&M Overleg
dinsdag 30 okt 2018 - 19:45 uur
Urk 1 - Roda JC Kerkrade (2e ronde Toto KNVB Beker)
zaterdag 03 nov 2018 - 14:30 uur
ACV - Urk 1
maandag 05 nov 2018 - 19:00 uur
Aanmeldmoment nieuwe leden

SV Urk TV


SV URK - BERKUM 13-10-2018

SVU - Deto