SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Driek de Goede (Tamek Groep) overleden

Afgelopen weekend bereikte ons het trieste bericht dat Driek de Goede zondagmorgen vroeg plotseling aan een hartstilstand was overleden. Driek de Goede wass mede oprichter van de Tamek, al jaren een zeer gewaarde sponsor van SV Urk. Driek was nog aanwezig bij de wedstrijd Urk-Flevo Boys.

Afgelopen zaterdag heeft hij nog een toespraak gehouden in de kantine van DESZ Zwartsluis in verband met hun 25 jaar sponsorschap bij deze club. Daarnaast is Tamek ook nog sponsor van SC Genemuiden en Staphorst. 

Driek was een markant persoon en was voetballiefhebber in hart en nieren. We zullen hem missen!

We wensen de familie de Goede heel veel sterkte toe de komende periode.

Bestuur en Business Club SV Urk.