SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Sponsoravond bijna volgeboekt !

Onlangs meldden we al dat de aanmeldingen voor de Sponsoravond op 28 juni erg hard gingen. In eerste instantie waren we uitgegaan van een maximum capaciteit van 250 gasten, maar daar zijn we inmiddels al overheen. Met partner De Koningshof Party & Events zijn er erin geslaagd de capaciteit wat verder te vergroten waardoor we nu nog 30 plaatsen beschikbaar hebben.

Op maandag 11 juni gaat er een laatste herinneringsmail uit naar de bedrijven die nog niet gereageerd hebben en naar verwachting zullen ook die laatste 30 plaatsen snel vollopen. En dan zit het ook echt helemaal vol !

Het is inmiddels aftellen naar donderdag 28 juni. Businessclub SV Urk en de nieuwe selectie van Urk 1 zien uit naar een geweldige avond.

 

Meer in deze categorie: « Save the BCU Dates !