SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Clinic Schalke 04 gaat niet door na faillissement Nederlands bedrijf

SV Urk is bijzonder onaangenaam verrast door het bericht dat het project "Schalke Auf Tournee" is stopgezet. Hierdoor is de organisatie van dit project Sporting Events B.V. genoodzaakt faillissement aan te vragen. Dit is in een mail van het organisatiebureau van Schalke Auf Tournee aan de reeds ingeschreven deelnemers en leden van onze club gecommuniceerd.

De clinic op ons sportpark en het bezoek aan de wedstrijd van Schalke 04 wordt volledig door Sporting Events georganiseerd. SV Urk heeft dus vooralsnog geen namen van leden die zich hebben aangemeld. Contact met Sporting Events is tot op heden nog niet gelukt. Daarom doet SV Urk bij deze een oproep aan alle leden die zich hebben aangemeld een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Geef in deze mail aan met wie en voor welke activiteit(en) je bent aangemeld. Op deze manier weten we welke leden betrokken zijn en kan SV Urk zich de komende dagen beraden over eventuele vervolgstappen. Op het moment dat de aangemelde leden bekend zijn, kunnen we hierover gericht met u communiceren.

Voor vragen mail of bel Siemen Lindeboom 0652662463.

 

Agenda

vrijdag 21 sept 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
vrijdag 21 sept 2018 - 19:00 uur
Ambassadors Football wedstrijd
zaterdag 22 sept 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Buitenpost
maandag 24 sept 2018 - 18:30 uur
Demo avond KNVB over "Rinus oefenstof"
maandag 24 sept 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering

SV Urk TV


URK- AZSV

Urk - Eemdijk