SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Klaas Kramer speler van het jaar SV Urk

Donderdag 28 juni 2018 werd door de Businessclub namens Sv Urk een druk bezochte sponsoravond georganiseerd in De Koningshof te Urk. De bijna 300 toeschouwers kregen een gevarieerd programma voorgeschoteld waaronder de benoeming van Kobus Kaptijn tot erelid en een drietal oudspelers (Siemen Lindeboom, Gert Jan Nagel en Cornelis Koffeman) werden nogmaals in het zonnetje gezet. De "Wall of SVU Legend" is een nieuw fenomeen, waarin de beste spelers ooit een plaats krijgen toebedeeld in de vorm van een Top 10. Verdediger Klaas Kramer werd uitgeroepen tot speler van het afgelopen seizoen van Sv Urk. Hij kreeg de voorkeur boven de andere twee genomineerden: Dick Hakvoort en Hessel Snoek.  Twee seizoenen lang kon hij zonder blessures zijn waarde bewijzen en heeft daarbij grote stappen vooruit gemaakt. Ook werd de selectie voor komend seizoen voorgesteld aan het publiek.

Klaas, namens Sv Urk van harte gefeliciteerd en we spreken de wens uit dat je nog lang voor onze club van dienst zal zijn.

Agenda

donderdag 21 feb 2019
Uitgifte clubblad "Nor Vuuren"
zaterdag 23 feb 2019 - 08:00 uur
Jannie de Jong jarig!
zaterdag 23 feb 2019 - 15:00 uur
Urk1-HZVV (Beker)
vrijdag 01 mrt 2019 - 08:15 uur
Papierinzameling
maandag 04 mrt 2019 - 17:00 uur
PR&M Overleg

SV Urk TV


SV Urk - Excelsior ‘31

SV Urk - Duno