SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


BCU en Urk 1 naar Torremolinos. Vamos !

Tijdens de Sponsoravond werd een korte presentatie gegeven van de a.s. Sponsorreis en Trainingskamp, volgend jaar naar Zuid-Spanje. Er werd een korte impressie gegeven van bestemming Torremolinos, het hotel waar de BCU deelnemers en Urk 1 selectie zullen verblijven, en de excursie mogelijkheden. De businessclub had een kleuren-brochure laten maken, en na afloop van de Sponsoravond  stroomden de aanmeldingen binnen. Binnen een record tijd zaten de 70 beschikbare plaatsen vol en inmiddels heeft de BCU via haar partner Trainingskampen.nl een aantal extra plaatsen ingekocht. Dat wordt begin januari 2019 dus weer een flinke logistieke operatie, maar na twee eerdere reizen naar Albufeira (Portugal) verwachten we ook dit keer weer een prachtige trip waar sponsors en Urk 1 selectie weer veel tijd met elkaar kunnen doorbrengen. 

Vanwege de extra ingekochte plaatsen is er nu dus weer ruimte. Wie interessen heeft in de reis of zich meteen wil aanmelden; stuur een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en de BCU zorgt voor de rest !