SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Sponsorreis: nog een paar plaatsen vrij

We zijn net halverwege 2018, en 7-10 januari lijkt nog erg ver weg, maar het is in korte tijd ontzettend hard gegaan met de aanmeldingen voor de sponsorreis naar Torremolinos. Vorig weekend werd besloten om 20 extra plaatsen in te kopen bij partner Trainingskampen.nl, en daarvan zijn er inmiddels ook al weer 12 verkocht. Dat betekent dat we nog 8 plaatsen beschikbaar hebben van de 90.

Ervan uitgaande dat deze plaatsen ook nog verkocht gaan worden betekent dat dat we uiteindelijk met 120 personen naar Zuid Spanje vliegen, de Urk 1 selectie met 30 personen en de BCU groep van 90 personen. Dat wordt dus weer een flinke logistieke operatie straks in januari, maar wie eerder met de BCU is meegeweest naar Zuid-Europa weet dat de organisatie altijd prima voor mekaar is. Meteen na de Sponsoravond is het BCU bestuur meteen verder gegaan met in de steigers zetten van deze reis. De 120 tickets voor Transavia zijn inmiddels geboekt en ook bij het hotel is inmiddels een flink aantal kamers gereserveerd.

Maar goed, heeft u zich nog niet aangemeld doe het dan snel. Die 8 plaatsen zullen niet lang meer beschikbaar blijven !