SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Besproeiing velden is noodzaak onder de hete zon


Op de momenten dat (bijna) iedereen vakantie viert, gaan achter de schermen de werkzaaamheden gewoon door. Drie keer per week zijn de mannen van de accommodatiecommissie te vinden op sportpark De Vormt, om alles weer op te lappen en voor te bereiden op het nieuwe seizoen.
Bestuurlijk worden ook allelei activiteiten geactiveerd, die nodig zijn om komend seizoen goed te laten starten.

Actueel op dit moment is dat onze velden worden geteisterd door de hete zon, maar de mannen van Gemeente Urk doen er alles aan om verdroging te voorkomen en zo te zien lukt dat goed. Dagelijks worden de velden besproeit en onderhouden. Mocht je er langs rijden op de fiets dan kun je zien dat ze er groen gekleurd bij liggen en dat kan niet van alle sportvelden in den lande gezegd worden.

Kortom, wij mogen onze vrijwilligers dankbaar zijn.