SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


De blauwe klompen symbolisch voor Sv Urk

Sv Urk is een vereniging net als alle andere verenigingen, één met pieken en met dalen. Dat hoort bij voetbal, periodes van voorspoed wisselen zich af met minder goede tijden. Onlangs kwam de verslaggever deze klompen tegen en die herinneren de meesten van ons aan een goede periode. Het zal ongetwijfeld een kampioenschap zijn geweest, waar deze klompen hun bestaansrecht aan ontlenen. Mooie blauw geschilderde klompen en de clubnaam ‘Sv Urk’ prijkt in witte letters op de voorgrond. Blauw/wit dat zijn de kleuren van onze club. Maar er prijkt ook nog een gedeelte van een naam op: 'Lub. K.'. De enige persoon die mij hierbij in gedachten voorbij schiet is "Lubbert de Parre" Kramer.

Maar dat bleek niet juist te zijn. De blauwe klompen zijn door Teunis Kramer en  Jelle Loosman geproduceerd na het kampioenschap 1999 – 2000 en deze klompen behoren toe aan Lub Kramer de materiaal man van weleer. Dat betekent dat deze klompen bijna twintig jaar oud zijn en nog steeds in goede staat verkeren. Hopelijk zijn ze daarmee symboliek voor onze vereniging en kunnen we op de lange termijn (2040) het honderd jarig bestaan vieren. Hebt nog meer nieuws: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.