SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Sv Urk finalist Zuiderzeecup 2018 bij VVOG

Het eerste succes is binnen voor de spelersgroep van Urk. Woensdagavond werd VVOG tijdens het eigen toernooi met 2-3 verslagen. De Harderwijkers braken de score open met een eigen doelpunt. Na 18 minuten bracht Klaas Romkes ploeggenoot Hessel Snoek in stelling en die maakte er 0-2 van. Tien minuten voor rust verkleinde de Derde Divisionist de achterstand tot 1-2 en moest doelman Lucas Visser een paar keer handelend optreden. William de Boer maakte er na de pauze 1-3 van. De Urker ploeg was toen al sterk gewijzigd. VVOG kwam nog terug tot 2-3 en liet een paar kansen liggen.

Urk speelt zaterdag om 15.30 uur in de finale tegen Ajax, dat met 2-0 van Huizen won. (Met dank aan Het Urkerland)