SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk wint Zuiderzeecup 2018

Sv Urk heeft het toernooi om de Zuiderzeecup 2018 gewonnen, door in de finale te winnen van de amateurs van Ajax. De ploeg uit Amsterdam kwam na tien minuten op voorsprong door een benutte strafschop. Halverwege de eerste helft kwam Sv Urk op gelijke hoogte, eveneens uit een penalty, die werd benut door Riekelt Jan Brands. Tien minuten voor rust was Hessel Snoek het eindstation van een prachtige aanval. De 1-2 was tevens ruststand. Ajax kwam vlot na rust op gelijke hoogte door een misverstand achterin bij Sv Urk. Het spel werd daarna wat rommelig, mede omdat beide trainers volop aan het wisselen sloegen. De laatste fase van de wedstrijd was voor Sv Urk, dat het overwicht vlak voor het eindsignaal ook in een doelpunt wist uit te drukken. Klaas Romkes was het goudhaantje voor de ploeg van trainer Richard Karrenbelt, die met deze overwinning voor het eerst beslag wist te leggen op de Zuiderzeecup. (Met dank aan Het Urkerland)