SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Sv Urk bereikt volgende bekerronde

Wie wordt de volgende tegenstander van Sv Urk in de KNVB-beker. Die vraag diende zich meteen aan na de zwaar bevochten overwinning van de ploeg van Richard Karrenbelt op Blauw Geel’38. De ploeg uit Veghel wilde Urk vanaf de eerste minuut onder druk zetten en schroefde het tempo flink op. De routine bij Blauw Geel'38 was duidelijk te zien, toch was Sv Urk zeker in de eerste helft op karakter en inzet de betere ploeg met de meeste kans op een doelpunt. Ondanks dat de Derde Divisionist ook kansen kreeg, Sv Urk speelde (verdedigend) goed en lukte het niet Richard Strijker te verschalken. Het tot twintig minuten voor het einde voordat Gerrit Tol een razendsnelle counter van zijn ploeg doeltreffend afrondde. Blauw Geel’38 pompte vervolgens in de slotfase alle ballen hoog in het Urker strafschopgebied, maar de equipe van Richard Karrenbelt gaf geen krimp. Beide ploegen kreeg een aantal gele kaarten te verwerken, maar Sv Urk bekert verder. (Met dank aan Het Urkerland)