SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Het SVU-voetbalseizoen is weer begonnen

De bomen staan er geruisloos bij, de vlaggen hangen slap en stil naar beneden, het parkeerterrein staat vol met auto's en de zon schijnt volop. Het is zaterdagmorgen en ideaal weer om het nieuwe seizoen te beginnen.

Op alle velden rolt de bal weer in verschillende leeftijdscategorieën. De terreinmeester is druk met indeling van de kleedkamers, de kantine heeft allerlei lekkernijen te bieden, spelers van buiten Urk zijn op zoek naar hun toegewezen speelveld, Tijmen de Boer is ervan overtuigd dat zijn ploeg vandaag gaat winnen, ouders langs de lijn en op het hoofdveld speelt Urk JO10-1 tegen de bekende clubkleuren van Heerenveen en staan met 1-3 achter.

Kortom volop bedrijvigheid op sportpark De Vormt en het is genieten geblazen, want het SVU-voetbalseizoen is weer begonnen.