SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk onderuit tegen AZSV

Sv Urk kende een valse start in de eerste thuiswedstrijd van het seizoen. AZSV scoorde twee keer op Sportpark De Vormt. De gasten zaten beter in de wedstrijd en wonnen de persoonlijke duels. Sv Urk begon slap aan de wedstrijd, maar probeerde na de achterstand de schade te herstellen. AZSV had de zaken op tactisch gebied goed voor elkaar waardoor de equipe van Richard het steeds moeilijker kreeg. In de tweede gooiden de gasten uit Aalten de wedstrijd met een twee doelpunt op slot. In een sterke slotfase kreeg Sv Urk een paar kansen, maar de voorwaartsen kregen de bal niet tussen de palen. AZSV herhaalde nog een keer dat het moeilijk te verslaan is op Sportpark De Vormt.

Vijf keer gelijkspel in Hoofdklasse B

Een minimaal aantal doelpunten en vijf wedstrijden eindigden in een puntendeling. Dat is het resultaat van de tweede speelronde in de Hoofdklasse B. Berkum en CVS Apeldoorn scoorden ieder een keer, maar de bezoekers uit Apeldoorn zullen daar het meest tevreden mee zijn. SDC Putten en Excelsior’31 leverden dezelfde prestatie. Daar bleef het niet bij want de duels tussen Staphorst en Buitenpost en tussen DUNO en Flevo Boys leverden hetzelfde resultaat op. Sparta Nijkerk verloor nipt bij DETO Twenterand. Urk liet AZSV de drie punten meenemen. De topper tussen ACV en SC Genemuiden ging niet door omdat de Gemeente Assen het nieuwe kunstgrasveld van ACV niet vrij had gegeven vanwege een aantal onvolkomenheden. (Met dank aan Het Urkerland)