SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Geslaagde VTON seizoen kick-off

Afgelopen maandag 10 september 2018 hebben meer dan 25 pupillen trainers gebruik gemaakt om van alles te weten te komen over de mogelijkheden van VTON oefenstof en de andere mogelijkheden die VTON biedt. De aftrap was in de kantine met een korte presentatie van Richard Elsinga over de leerdoelen achter de oefenstof en het ontstaan er van. Daarna hebben wij een korte VTON training kunnen zien, waarin in één VTON organisatie 4 verschillende oefeningen snel en makkelijk werden neergezet. De oefengroep waren de talenten van JO11-4 die al jaren trainen onder leiding van Jacob Loosman, die wekelijks VTON gebruikt als leidraad voor zijn trainingen.  Na het praktijk gedeelte was er gelegenheid voor vragen over VTON. Ook hebben wij de verschillende mogelijkheden van de PLAY APP en de COACH APP kunnen zien.

Was je helaas verhinderd voor deze avond, maar wil je wel wat meer weten over VTON of wil je inlog gegevens voor je team hebben? Neem dan contact op met Siemen Lindeboom: 0652662463.