SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Moeizame winst voor Urk

Urk heeft de tweede wedstrijd voor eigen publiek in winst omgezet. Dat het moeizaam ging zal niemand op Urk een zorg zijn. Het spel was vooral in de eerste helft rommelig, maar Buitenpost kwam niet aan kansen creëren toe. In de tweede helft probeerde de equipe van Richard Karrenbelt vroeg te storen, maar moest ook waakzaam op de vlijmscherpe uitvallen van de Friezen. Bij een snelle uitval van Urk viel de enige treffer vrij onverwacht uit de lucht. Hessel Snoek rondde bekwaam af: 1-0. In de slotfase kreeg Urk het nog zwaar te verduren en zelfs de doelman van Buitenpost bemoeide zich bijna succesvol met een aantal aanvallen van de bezoekers. Het mocht niet baten, want Urk hield de drie punten op Sportpark De Vormt.

SC Genemuiden op de pijnbank
De zeer ruime overwinning van SDC Putten, dat zes keer scoorde tegen SC Genemuiden, was opvallend. Maar de grote thuisnederlaag van Berkum tegen Sparta Nijkerk sprong eveneens in het oog. Een sensationeel verloop kende de ontmoeting tussen DUNO en het bezoekende CSV Apeldoorn. De gasten hadden bij de pauze een 0-3 voorsprong, maar DUNO won alsnog het doelpuntenfestival door vijf keer te scoren. Flevo Boys had aan een doelpunt genoeg om van DETO Twenterand te winnen. Excelsior'31 won de burenruzie met SVZW. Staphorst haalde uit tegen het bezoekende WHC. ACV werd op eigen veld door AZSV verslagen. (Met dank aan Het Urkerland)